НФДУ оголошує новий конкурс проєктів та вибори Комісії для проведення конкурсного відбору проєктів

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс проєктів «Наука для зміцнення обороноздатності і національної безпеки України»!
Метою конкурсу є відбір проєктів для надання колективних грантів на виконання прикладних наукових досліджень або розробок, спрямованих на створення нового науково-технічного продукту (нових матеріалів, пристроїв, технологій, програмних продуктів тощо), підготовленого до впровадження на підприємствах України.
За своєю тематикою проєкти, що подаватимуться на конкурс, мають відповідати щонайменше одному з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, визначених Законом України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”, а також відповідати одному з перелічених в умовах конкурсу тематичних напрямів.
Конкурс орієнтований на отримання практичного результату у вигляді нового або істотно вдосконаленого матеріалу, пристрою, технології, програмного продукту тощо.

Виконання проєктів передбачається у 2025-2026 рр.
Термін подання заявок: з 03 березня 2025, 00:01 по 01 квітня 2025, 23:59 (за київським часом).
Умови конкурсу розміщено за посиланням.
Електронна пошта для довідок: applied.2025@nrfu.org.ua

ОГОЛОШЕННЯ про вибори Національним фондом досліджень України Комісії конкурсу для проведення конкурсного відбору проєктів з виконання прикладних наукових досліджень і розробок, спрямованих на зміцнення обороноздатності та національної безпеки України.
Згідно з рішенням наукової ради Національного фонду досліджень України від 21 лютого 2025 року (протокол № 9) та у відповідності до п. 1 Розділу ІІ Положення про Комісію конкурсу, НФДУ оголошує вибори Комісії конкурсу «Наука для зміцнення обороноздатності і національної безпеки України».
Члени кожної Комісії конкурсу обираються з числа визнаних вчених з урахуванням таких основних критеріїв:
– наявність наукового ступеня;
– широка цитованість наукових публікацій у відповідній галузі науки;
– висока кваліфікація та досвід;
– досвід проведення наукової і науково-технічної експертизи;
– бездоганна професійна репутація та академічна доброчесність (зокрема, якщо хоча б два члени наукової ради секції Фонду мають заперечення проти певної кандидатури з огляду на обґрунтовані сумніви щодо її репутації та/або академічної доброчесності, така кандидатура не допускається до розгляду).

Наукова рада секції Фонду може застосовувати додаткові критерії відбору до членів Комісії конкурсу з метою обрання найбільш кваліфікованих та досвідчених кандидатур.

Детальніше за посиланням.

Залишити відповідь

Прокрутка до верху

Відкрийте більше з ІНСТИТУТ

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання

Verified by MonsterInsights